Seriál Warehouse 13 – Epizody

EpizodyEpizody

1x01 a 1x02 Pilot

1x01 a 1x02 Pilot:

Poté, co dvojice agentů Tajné služby Spojených států zachrání amerického prezidenta, jsou přesunuti do tajného zařízení v Jižní Dakotě. Agenti Peter Lattimer a Myka Beringová zde jsou přivítáni podivínským Artiem Nielsenem a stávají se pod jeho vedením "hledači a ochránci" předmětů s nadpřirozenou moci, zvaných artefaktů, které ohrožují svět obyčejných lidí. Záhy je čeká první případ, když při vyšetřování domácího násilí v malém městečku v Iowě narazí na ženu, která je pod vlivem dávno mrtvé Lucrezie Borgii.
Premiéra: 7. července 2009
Režie: Jace Alexander
Scénář: Brent More, Jane Espenson, David Simkins
Dále hrají: Simon Reynolds, Sherry Miller
1x03 Resonance

1x03 Resonance:

Série bankovních loupeží přepadení v Chicagu zavede Peta a Myku na stopu nahrávky s konejšivou písní. Při svém vyšetřování ale zkříží cestu agentce FBI Bonnie Belské, která se od svého případu rozhodně nenechá odstrčit. Mezitím se Artie ve Skladišti potýká s narušením bezpečnosti zvnějšku.
Premiéra: 14. července 2009
Režie: Vincent Misiano
Scénář: David Simkins
Dále hrají: Simon Reynolds, Tricia Helfer
1x04 Magnetism

1x04 Magnetism:

Poté, co v Louvru ukořistí čepel gilotiny, která popravila Marii Antoinettu, jsou Pete a Myka vysláni do malého městečka v Coloradu. Zde došlo k několika zdánlivě nesouvisejícím incidentům, kdy místní obyvatelé neudrželi na uzdě své vnitřní touhy. Artie zatím ve Skladišti řeší záhadné výpadky energie.
Premiéra: 21. července 2009
Režie: Jace Alexander
Scénář: Jack Kenny
Dále hrají: Ivan Sergei
1x05 Claudia

1x05 Claudia:

Artieho unese Claudia Donovanová, sestra jeho někdejšího chráněnce, která je zodpovědná za nedávné problémy ve Skladišti. Claudia viní Artieho za smrt svého bratra a donutí ho, aby jí pomohl ho znovu přivést k životu.
Premiéra: 28. července 2009
Režie: Stephen Surjik
Scénář: Drew Z. Greenberg
Dále hrají: Simon Reynolds, Tyler Hynes
1x06 Elements

1x06 Elements:

Zloděj ukradne za pomoci indiánského artefaktu vzácnou plastiku. Vyšetřování zavede náš tým k mladému milionáři a sběrateli umění Jeffu Weaverovi, který se ale z podezřelého rychle stává poškozeným. A Claudia, která se snaží vyhnout potrestání za vážné ohrožení Skladiště, se vtírá do Artieho přízně a chce stát se členkou týmu.
Premiéra: 4. srpna 2009
Režie: Ken Girotti
Scénář: Jack Kenny, David Simkins
Dále hrají: Joe Flanigan, James Naughton
1x07 Burnout

1x07 Burnout:

Při vyšetřování domnělého výbuchu plynu naleznou šokovaní Pete a Myka tělo dalšího agenta Skladiště. Když se artefakt, který hledají, přichytí na Petovu páteř, věci se ještě více zkomplikují, Peta zasahují silné výboje elektřiny a je stále více rozzlobený a nebezpečný.
Premiéra: 11. srpna 2009
Režie: Constantine Makris
Scénář: Matthew Federman, Stephen Scaia
Dále hrají: Simon Reynolds, Roberta Maxwell
1x08 Implosion

1x08 Implosion:

Pete a Myka se znovu vrací do Washingtonu, aby zabavili samurajský meč, který má být předán prezidentovi. Plán jim ale zhatí James MacPherson, někdejší agent Skladiště, který přešel na druhou stranu barikády. Ukáže se také, že Artie s sebou nosí temnou minulost.
Premiéra: 18. srpna 2009
Režie: Vincent Misiano
Scénář: Bob Goodman
Dále hrají: Simon Reynolds, Roger Rees
1x09 Duped

1x09 Duped:

Pete a Myka se vydávají do Las Vegas, aby získali artefakt, který napomáhá dvojici hazardních hráčů k pohádkovému bohatství. Když se ale ukáže, že skutečná Myka je uvězněna v zrcadle Lewise Carolla, události naberou nečekaný obrat.
Premiéra: 25. srpna 2009
Režie: Michael W. Watkins
Scénář: Ben Raab, Deric A. Hughes
Dále hrají: Erica Cerra, Niall Matter
1x10 Regrets

1x10 Regrets:

Artie posílá Peta a Myku do floridské věznice, aby tam vyšetřili neobvykle vysoký počet sebevražd. Zdá se, že jeden z trestanců, reverend Hill, svým kázáním ostatní vězně nějak nutí, aby si vzali život. Claudia se zatím ve Skladišti pomocí magnetického pláště pokouší vyměnit žárovku. To ale není tak snadný úkon, jak se může zdát.
Premiéra: 1. září 2009
Režie: Michael W. Watkins
Scénář: Tamara Becher
Dále hrají: Gabriel Hogan, Joe Morton, Maria Ricossa
1x11 Breakdown

1x11 Breakdown:

Artie je povolán před regenty, tajemnou radu vládců Skladiště, kde musí obhájit své nedávné chyby a přešlapy. Obzvláště regent Benedict Valda mu dává zabrat. Pete, Myka a Claudia jsou mezitím uvězněni ve Skladišti, které zakrátko vybuchne.
Premiéra: 8. září 2009
Režie: Eric Laneuville
Scénář: Michael P. Fox, Ian Stokes
Dále hrají: Simon Reynolds, Mark Sheppard
1x12 Nevermore

1x12 Nevermore:

Pete a Myka jsou MacPhersonovi v patách, ale ten jim unikne. Mezitím přijde otci Myky, Warrenu Beringovi, poštou starý zápisník Edgara Allana Poa a on se ocitne pod jeho neblahým vlivem. Tým proto musí pátrání po MacPhersonovi přerušit, aby tuto záhadu vyřešil a Warrena zachránil.
Premiéra: 15. září 2009
Režie: Tawnia McKiernan
Scénář: David Simkins
Dále hrají: Roger Rees, Michael Hogan, Susan Hogan
1x13 MacPherson

1x13 MacPherson:

MacPherson prodává artefakty ze Skladiště a úmyslně za sebou zanechává stopy, aby mu Artie, Pete a Myka padli do pasti. Ti naštěstí jeho plán překazí a podaří se jim ho konečně zadržet. Nebo to tak alespoň vypadá...
Premiéra: 22. září 2009
Režie: Stephen Surjik
Scénář: Jack Kenny
Dále hrají: Roger Rees
2x01 Time Will Tell

2x01 Time Will Tell:

Artie je mrtvý, Claudia zmizela, Leena je zrádce a MacPherson je na svobodě. Lattimerovi a Beringové se v okamžiku zhroutil celý svět, navíc se MacPhersonovou zásluhou na svobodu dostala H.G. Wellsová, ženská verze slavného spisovatele science fiction, jejíž vynálezy rozhodně smyšlené nebyly. Vše se zdá být ztraceno, dokáže Skladiště v této zkoušce obstát?
Premiéra: 6. července 2010
Režie: Stephen Surjik
Scénář: Jack Kenny
Dále hrají: Roger Rees, Jaime Murray, Tyler Hynes
2x02 Mild-Mannered

2x02 Mild-Mannered:

Maskovaný superhrdina začíná tažení za vyčištění zločinem potřísněných ulic Detroitu. Zároveň se navíc snaží ochránit svou kamarádku, kterou tajně miluje. Ale když artefakt, který dobrému samaritánovi zajišťoval jeho nadpřirozené schopnosti, začne hrozit zničením celého města, musí na zachránu přijít ostřílená dvojice Beringová - Lattimer.
Premiéra: 13. července 2010
Režie: Constantine Makris
Scénář: Benjamin Raab, Deric A. Hughes
Dále hrají: Sean Maher, Jewel Staite
2x03 Beyond Our Control

2x03 Beyond Our Control:

Ztracený vynález Phila T. Farnswortha, začne náhle řádit v blízkém městečku Univille. Tým Skladiště, vydávající se za daňové úředníky, chodí dům od domu a zároveň se snaží uklidňovat vřavu doslova vystřiženou z béčkových filmů. Peta přitom okouzlí místní sympatická lékarnice Kelly.
Premiéra: 20. července 2010
Režie: Constantine Makris
Scénář: David Simkins
Dále hrají: Paula Garces, Nolan Gerard Funk, Mark Sheppard
2x04 Age Before Beauty

2x04 Age Before Beauty:

Když mladá ruská modelka náhle zestárne o 50 let, Pete a Myka se v utajení vydávají do oslňujícího světa módy, aby zjistili kdo - a co - za tou přeměnou stojí. Myka tentokrát musí proniknout do samého srdce módního průmyslu a vstoupit na molo, aby náš tým odhalil zdroj těchto incidentů.
Premiéra: 27. července 2010
Režie: Tawnia McKiernan
Scénář: Andrew Kreisberg
Dále hrají: Nolan Gerard Funk, Phillip Rhys, Shauna MacDonald
2x05 13.1

2x05 13.1:

Douglas Fargo, ředitel společnosti Global Dynamics v městečku Eureka, je vyslán do Skladiště 13, aby aktualizoval jeho zastaralý počítačový systém. Tím se však aktivuje umělá inteligence, kterou před desetiletími navrhl agent Hugo Miller. Pete a Myka se za Millerem vydávají do psychiatrického sanatoria, zatímco se Artie, Claudia a Fargo snaží zabránit Millerově výtvoru, aby je zabil.
Premiéra: 3. srpna 2010
Režie: Chris Fisher
Scénář: Ian Stokes
Dále hrají: Neil Grayston, Rene Auberjonois, Paula Garces
2x06 Around the Bend

2x06 Around the Bend:

Ve zlomovém okamžiku při honičce za zločincem zarazí Peta paní Fredericová. Vzápětí ho pověří tajným úkolem, který Peta donutí bez vysvětlení opustit svůj tým a vydat se na misi na vlastní pěst. Obrátí se přitom na svou starou známou, agentku Kate Loganovou. Petovi přátelé a kolegové však zatím pojímají podezření, že je Lattimer zradil.
Premiéra: 10. srpna 2010
Režie: Tawnia McKiernan
Scénář: Bob Goodman
Dále hrají: Tia Carrere, Mark Sheppard
2x07 For the Team

2x07 For the Team:

Claudia se v rámci svého svého školení na agentku konečně přímo zúčastní mise - pod dohledem Myky. Vyšetřování je zavede k univerzitního wrestlerového týmu, který po dlouhé historii porážek začal náhle vyhrávat. Pete mezitím musí najít pomoc pro Artieho, jehož ohrožuje neznámý artefakt.
Premiéra: 17. srpna 2010
Režie: Tawnia McKiernan
Scénář: Drew Z. Greenberg
Dále hrají: Jaime Murray, Paula Garces, Lindsay Wagner
2x08 Merge with Caution

2x08 Merge with Caution:

Myka vyráží na sraz svého středoškolského ročníku, zatímco Pete si užívá trochu volného času s přítelkyní. Artefakt z jejich předchozí mise ale tuto kratochvíli zhatí, když způsobí výměnu těl. Artie a Claudia se zatím vydávají na vlastní lov artefaktu, který záhadným způsobem nutí pojišťovací magnáty dávat své jmění na bezplatné kliniky.
Premiéra: 24. srpna 2010
Režie: Anton Cropper
Scénář: Nell Scovell
Dále hrají: Paula Garces, Cody Rhodes
2x09 Vendetta

2x09 Vendetta:

Šéf Tajné služby Daniel Dickinson je zavražděn za podezřelých okolností. Když tým Skladiště pátrá po jeho vrahovi, zprvu padá podezření na H.G. Wellsovou, ale záhy se ukáže, že vrah má spojitost s Artieho pohnutou minulostí, kdy spolupracoval se sovětskou rozvědkou.
Premiéra: 31. srpna 2010
Režie: Matt Earl Beesley
Scénář: Michael P. Fox
Dále hrají: Tia Carrere, Nolan Gerard Funk, Simon Reynolds, Faran Tahir, Jaime Murray
2x10 Where and When

2x10 Where and When:

Bývalá agentka Skladiště Rebecca St. Clairová žádá, aby jí tým pomohl uzavřít nevyřešený případ z 60. let. Ukáže se, že se tehdy někdo převtělil do Rebeccy a jejího partnera pomocí stroje času H.G. Wellsové. Protože Artie nejnovější agentce Skladiště nevěří, vydávají se Pete a Myka za jeho zády do minulosti, aby případ rozlouskli.
Premiéra: 7. září 2010
Režie: Stephen Cragg
Scénář: Drew Z. Greenberg, Andrew Kreisberg
Dále hrají: Jaime Murray, David Anders, Armin Shimerman, Roberta Maxwell
2x11 Buried

2x11 Buried:

Skupinka studentů v Egyptě vykope dávno ztracené Skladiště 2. Při pokusu ho otevřít však Skladiště ožije a paní Fredericová v důsledku toho záhadně onemocní. Pete, Myka a H.G. se vydávají do Egypta, kde se setkávají s regentem Valdou, a společně se pokusí Skladiště 2 znovu uzavřít.
Premiéra: 14. září 2010
Režie: Stephen Surjik
Scénář: Robyn Adams, Mike Johnson
Dále hrají: Jaime Murray, Paula Garces, Mark Sheppard, Lindsay Wagner
2x12 Reset

2x12 Reset:

Pete a Myka jen o vlásek uniknou ze Skladiště 2, které se plní pískem. H.G. Wellsová před nimi má značný náskok a tým musí rozluštit její komplikovaný plán. Když se nakonec ukáže, že H.G. hodlá začít další dobu ledovou, může už být příliš pozdě na to, ji zastavit.
Premiéra: 21. září 2010
Režie: Constantine Makris
Scénář: Jack Kenny, Nell Scovell
Dále hrají: Jaime Murray, Faran Tahir, Paula Garces
2x13 Secret Santa

2x13 Secret Santa:

Speciální vánoční epizoda, nenavazující na závěr druhé sezóny, ale volně zasazená do předchozího běhu seriálu. Pete a Myka se chystají vyrazit na vánoční svátky domů, ale plány jim překazí nový případ, ve kterém podivný Santa Claus terorizuje realitního developera z Kalifornie. Claudia se mezitím rozhodne dát Artiemu ten nejlepší vánoční dárek a vydá se hledat jeho otce, se kterým se už třicet let neviděl.
Premiéra: 7. prosince 2010
Režie: Jack Kenny
Scénář: Bob Goodman
Dále hrají: Judd Hirsch, Paul Blackthorne, Tyler Hynes
3x01 The New Guy

3x01 The New Guy:

Po odchodu Myky Beringové je do Skladiště přidělen nový agent, Steve Jinks z ATF, který dokáže poznat, zda někdo lže či mluví pravdu. Jenže odchod Myky a události, které k němu vedly, se tak snadno uzavřít nenechají.
3x02 Trials

3x02 Trials:

Tým Skladiště objevuje stopu artefaktu, který vyvolává Alzheimerovu nemoc. Claudia s nováčkem Stevem Jinksem mezitím hledají nůž nechvalně proslulé Mary Mallonové. Myka je sice zpátky ve službě, její definitivní návrat však musí schválit regenti.
3x03 Love Sick

3x03 Love Sick:

Nejnovější případ vyžaduje, aby se Calderová obrátila na svého bývalého, z čehož Artie rozhodně nemá radost. Myka a Pete se mezitím probouzejí ve společné posteli, aniž by si pamatovali, jak se tam ocitli.
3x04 Queen for a Day

3x04 Queen for a Day:

Jeri Ryan se nám představuje v roli Petovy bývalé, která se má vdávat, ale jako obvykle se do cesty připlete artefakt. Druhá půlka týmy Skladiště mezitím zamíří na rekonstrukci bitvy z Občanské války.
3x05 3... 2... 1

3x05 3... 2... 1:

Tým Skladiště tentokrát pátrá po starověkém rohu, kterým v biblickém příběhu Jozue zničil hradby Jericha a který agenti neúspěšně hledali už více než století.
3x06 Don't Hate the Player

3x06 Don't Hate the Player:

Douglas Fargo, ředitel Global Dynamics v Eurece, podle Skladiště vytvořil vlastní videohru. Zůstal v ní ale uvězněný a zachránit ho přirozeně může jen jediný tým expertů...
3x07 Past Imperfect

3x07 Past Imperfect:

Epizoda se opět obrací do minulosti seriálu. Snad si vzpomínáte, jak se v první sezóně Myka obtížně vyrovnávala se smrtí svého někdejšího parťáka a milence Sama. Jeho vraha se nikdy nepodařilo dopadnout, ale teď se mu tým Skladiště znovu ocitá na stopě.
3x08 The 40th Floor

3x08 The 40th Floor:

Poté, co tým Skladiště 13 odhalil skryté úmysly agentky Stukowské, ta přechází do útoku a za pomocí artefaktu uvězní regenty v budově, která se má zanedlouho zhroutit.
3x09 Shadows

3x09 Shadows:

Epizoda se zaměřuje na mladou ženu se schopností nechat vypařit každého, kdo ji rozhněvá, a samozřejmě se dostane do hledáčku týmu Skladiště 13.
3x10 Insatiable

3x10 Insatiable:

Pete a Myka jdou po stopách podivného náklaďáku s jídlem, který je zavede až k zombiím, zatímco vyhozený Steve Jinks se ocitá v centru zájmu záporáka Marcuse.
3x11 a 3x12 Emily Lake/Stand

3x11 a 3x12 Emily Lake/Stand:

Pete a Myka vyšetřují krádež přísně tajné složky ze Skladiště. Vyšetřování je přivádí na střední školu ve Wyomingu, v níž H.G. Wellsová pracuje jako učitelka se jménem Emily Lakeová…
3x13 The Greatest Gift

3x13 The Greatest Gift:

Poté, co Pete dostane artefaktem ránu do hlavy, se ocitá ve světě, v němž se nikdy nenarodil. A má na výběr, zůstat v tomto životě, nebo najít a přesvědčit členy týmu Skladiště 13, kteří ho neznají, aby podstoupili nebezpečnou misi s cílem porazit nepřítele z minulosti a získat zpět své staré životy.
4x01 A New Hope

4x01 A New Hope:

Napište komentář
4x02 An Evil Within

4x02 An Evil Within:

Napište komentář
4x03 Personal Effects

4x03 Personal Effects:

Napište komentář
4x04 There's Always a Downside

4x04 There's Always a Downside:

Napište komentář
4x05 No Pain, No Gain

4x05 No Pain, No Gain:

Napište komentář
4x06 Fractures

4x06 Fractures:

Napište komentář
4x07 Endless Wonder

4x07 Endless Wonder:

Napište komentář
4x08 Second Chance

4x08 Second Chance:

Napište komentář
4x09 The Ones You Love

4x09 The Ones You Love:

Napište komentář
4x10 We All Fall Down

4x10 We All Fall Down:

Napište komentář
4x11 The Living and the Dead

4x11 The Living and the Dead:

Napište komentář
4x12 Parks and Rehabilitation

4x12 Parks and Rehabilitation:

Napište komentář
4x13 The Big Snag

4x13 The Big Snag:

Napište komentář
4x14 The Sky's the Limit

4x14 The Sky's the Limit:

Napište komentář
4x15 Instinct

4x15 Instinct:

Napište komentář
4x16 Runaway

4x16 Runaway:

Napište komentář
4x17 What Matters Most

4x17 What Matters Most:

Napište komentář
4x18 Lost & Found

4x18 Lost & Found:

Napište komentář
4x19 All the Time in the World

4x19 All the Time in the World:

Napište komentář
4x20 The Truth Hurts

4x20 The Truth Hurts:

Napište komentář
5x01 Endless Terror

5x01 Endless Terror:

Paracelsus se utkává se Skladištěm a Claudia, Steve a Artie zjišťují, že Paracelsus proměnil Skladiště na dům hrůz.
5x02 Secret Services

5x02 Secret Services:

Pete a Myka vyšetřují sérii podivných utonutí a narazí na dvojici agentů z Tajné služby, kteří skrývají tajemství.
5x03 A Faire to Remember

5x03 A Faire to Remember:

Pete a Steve se vydají na festival renesance, na kterém budou pátrat po artefaktu, co oživuje místní předměty. A Claudia se s pomocí různých artefaktů pokusí zachránit svoji sestru.
5x04 Savage Seduction

5x04 Savage Seduction:

Kelly se pokouší zachránit svou babičku, která je uvězněna v telenovele.
5x05 Cangku Shisi

5x05 Cangku Shisi:

Benedict Valda se za pomocí tří artefaktů snaží o přesunutí Skladiště 13 do Číny, a aby toho nebylo málo, zapojuje do svého plánu Claire, sestru Claudie.
5x06 Endless

5x06 Endless:

Tým se vyrovnává s novinkou, že se Skladiště 13 bude stěhovat na jiné místo.

Of Monsters and Men Webisode - Part 1

Přehrát webizodu →

Of Monsters and Men Webisode - Part 2

Přehrát webizodu →

Of Monsters and Men Webisode - Part 3

Přehrát webizodu →

Of Monsters and Men Webisode - Part 4

Přehrát webizodu →

Of Monsters and Men Webisode - Part 5

Přehrát webizodu →

Of Monsters and Men Webisode - Part 6

Přehrát webizodu →

Of Monsters and Men Webisode - Part 7

Přehrát webizodu →

Of Monsters and Men Webisode - Part 8

Přehrát webizodu →

Of Monsters and Men Webisode - Part 9

Přehrát webizodu →

Of Monsters and Men Webisode - Part 10

Přehrát webizodu →